Kov

Podepsaný kabát Ozzy Osbourne, umělecké dílo Gene Simmonse mezi 2022 charitativními aukcemi MusiCares

Kevin Winter (2), Getty Images

Vždy je zajímavé sledovat, kolik osobních věcí od vašich oblíbených rockerů vynesou, a pokud vám po prázdninách vypalují nějaké peníze v kapse, můžete zvážit nabídku na položky z charitativní aukce MusiCares, včetně dvou limitovaných - edice kusů Gene Simmons umělecké dílo a podepsané Ozzy Osbourne černý kabát ke kolenům.

Aukce bude probíhat v koordinaci Julienovy aukce v Beverly Hills v Kalifornii v neděli 30. ledna s dalšími zajímavostmi od Keitha Richardse, Paula McCartneyho, Chrise Cornella, Joni Mitchell, Bona, Toma Pettyho, BTS, Chrise Stapletona, Harryho Stylese a dalších.

Jedním z vrcholů této aukce je černý kožený kabát ke kolenům podepsaný Ozzym Osbournem. Princ temnoty se na kabát ve skutečnosti čtyřikrát podepsal bílou fixou na zadní straně vnitřní strany saka. Očekává se, že položka bude na konci ledna vydražena mezi 1 000 a 2 000 $. Podívejte se blíže níže.

Charitativní pomocná aukce MusiCares / Julienovy aukce

Gene Simmons z KISS projevil v posledních letech vášnivý zájem o umění a během této konkrétní aukce budou nabízeny dva kusy z limitované edice. 'Immortal' je 30' x 22' červený, stříbrný a černý ručně tažený sítotisk signovaný a číslovaný AP 3/50 zarámovaný. Očekává se, že se bude pohybovat mezi 1 000 a 2 000 $. Druhý kus s názvem 'Skull Candy' (jak je vidět níže) je 21' x 35'. Je to multimédia sítotisk a giclee tisk lebky zavěšené v rámečku stínové krabice podepsané a očíslované AP 3/35 zarámované. Očekává se také, že se bude prodávat v rozmezí 1 000 až 2 000 USD.

A když už mluvíme o uměleckém díle, osobnost roku 2022 MusiCares, Joni Mitchell, přispěla uměleckým nátiskem své originální olejomalby, kterou vytvořila od legendárního kytarového boha Jimiho Hendrixe. Mitchell to podepíše a zarámuje. Očekává se, že se bude pohybovat mezi 2 000 a 4 000 $.

Veškerý výtěžek z aukčního prodeje putuje organizaci MusiCares, která poskytuje zdravotní a lidské služby potřebným v hudební komunitě. Zjistěte více o MusiCares tady a podívejte se blíže na to, jaké položky budou na aukčním bloku toto umístění .

aciddad.com